HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan şirketimiz; 2004 yılında Nestle Marmara Bölgesi Tek satıcılık sözleşmesi yaparak; Nestle Purina kedi köpek ürünlerinin Marmara Bölgesi’ nde satışına başladı. 2008 yılında Nestle Purina ürünlerinin yanı sıra veteriner ilaç ve sarf malzeme ithalatını yaptığımız pet ürünleri satışı ile hızlı bir büyüme sağlayarak sektörde söz sahibi firma konumuna yükseldik. 2011 yılında müşteri odaklı hizmet kalitemiz, global markalarımız ve müşterilerimizin güvene dayalı iş birliği sayesinde hızlı ve güçlü büyümemize paralel olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızı da hızlandırdık.

2012 yılında yurt dışı üretici, girişimci ve büyüme odaklı olan MAABAROT firması ile gelişim ve büyüme hızımızı artırmayı amaçlayarak KUZEY PET ismi altında yeni bir yapılanmaya gittik.

KUZEY PET olarak Nestle Purina markasına; Ferplast, Ever Clean ve Simple Solution  gibi markaların Türkiye Distribütörlüğü’ nü ekleyerek ürün ve hizmet yelpazemizi genişlettik.

Marmara Bölgesi’nde devam ettiğimiz Nestle Purina tek satıcılık görevimize Antalya - Adana Bölgesi’ni dahil ederek iş hacmimizi genişlettik. 2012 yılından bu yana KUZEY PET kurumsal kimliği ile müşteri odaklı hizmet kalitemiz ve güçlü global markalarımız eşliğinde çalışmalarımıza ve sektörel yatırımlarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz. 


Firmamızın değişmeyen prensipleri; daimi kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

‘Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.’ prensibiyle çalışan KUZEY PET, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de prensiplerinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir.ŞİRKET TÜRÜ A.Ş.
MERSIS 0601-0468-4370-0010
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU İstanbul
TİCARET SİCİL NUMARASI 786720
TİCARET UNVANI KUZEY PET VETERİNER ÜRÜNLERİ İLAÇ VE GIDA SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ADRES Sahrayı Cedit Mah. Halk Sk. Pakpen Apt. No:40/12 Kadıköy - İstanbul
TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE MİKTARI 50.000
ÖDENEN SERMAYE MİKTARI 50.000
ŞİRKET TESCİL TARİHİ 05/08/2011
VERGİ DAİRESİ Yenikapı
VERGİ NUMARASI 6010468437
SEKTÖR Şirket, yürürlükteki ilgili mevzuata riayet etmek kaydıyla her türlü evcil hayvan yaş ve kuru mamasının, evcil hayvan ilaç ve veterinerlik ürünlerinin, diğer evcil hayvan ürünlerinin üretimi, pazarlanması, dağıtım, ithalatı ve ihracatını yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
İLETİŞİM BİLGİLERİ 0 216 572 58 91-92 | www.kuzeypet.com
   
   
YÖNETİM KURULU  
Yönetim Kurulu Başkanı Merom Shiff
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Global Biopet Yem Ticaret A.Ş. / Tüzel kişi adına Yariv Grinberg
Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Uğur Atalay
Yönetim Kurulu Üyesi Yoav Yehuda Yaroshinsky
   
DENETÇİ  
Dönem 01.01.2022 - 31.12.2022
İsim Soyisim / Ticaret Unvanı KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ
Adres Levent Mah. Meltem Sk. İş Bankasi Kuleleri Blok No: 14 İç Kapi No: 10 Beşiktaş - İstanbul
Vergi No 5890269940
   
   
Gök gürültülü fırtına korkusu
Gök gürültülü fırtına çıktığında köpeğimizin paniklemeye başlaması gerçekten çok tuhaf bir durum. Köpekler genelde bir fırtınayı daha çıkmadan önce sezerler ve bu, onların titreyerek yatak altına saklanması, çılgınca havlaması, k-
İÇERİĞİN DEVAMI
Yavru köpek eğitimi, Ayrılık kaygısını önleme
Ailenin yeni üyesi, normal davranışsal eğitimin yanı sıra sizin yanınızda geçirdiği ilk birkaç ay boyunca yalnız kaldığı zamanlarda kendisini etkileyebilecek ayrılık kaygısını yenme konusunda yardım almalıdır. Tüm yavru köpekler -
İÇERİĞİN DEVAMI
Köpeği ev içi kulübeye nasıl alıştırabiliriz?
Bir önceki yazıda, bir ev içi kulübenin ne olduğunu, bunun ne için kullanılabileceğini ve ne zaman kullanılacağını anlatmıştık. Şimdi de köpeğinizi bunu kullanmaya nasıl alıştırabileceğinize bakalım. Açıkçası, yeti-
İÇERİĞİN DEVAMI
GÜNCEL İÇERİKLER
HOŞGELDİNİZ

E-mail :
Parola :