HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan şirketimiz; 2004 yılında Nestle Marmara Bölgesi Tek satıcılık sözleşmesi yaparak; Nestle Purina kedi köpek ürünlerinin Marmara Bölgesi’ nde satışına başladı. 2008 yılında Nestle Purina ürünlerinin yanı sıra veteriner ilaç ve sarf malzeme ithalatını yaptığımız pet ürünleri satışı ile hızlı bir büyüme sağlayarak sektörde söz sahibi firma konumuna yükseldik. 2011 yılında müşteri odaklı hizmet kalitemiz, global markalarımız ve müşterilerimizin güvene dayalı iş birliği sayesinde hızlı ve güçlü büyümemize paralel olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızı da hızlandırdık.

2012 yılında yurt dışı üretici, girişimci ve büyüme odaklı olan MAABAROT firması ile gelişim ve büyüme hızımızı artırmayı amaçlayarak KUZEY PET ismi altında yeni bir yapılanmaya gittik.

KUZEY PET olarak Nestle Purina markasına; Ferplast, Ever Clean ve Simple Solution  gibi markaların Türkiye Distribütörlüğü’ nü ekleyerek ürün ve hizmet yelpazemizi genişlettik.

Marmara Bölgesi’nde devam ettiğimiz Nestle Purina tek satıcılık görevimize Antalya - Adana Bölgesi’ni dahil ederek iş hacmimizi genişlettik. 2012 yılından bu yana KUZEY PET kurumsal kimliği ile müşteri odaklı hizmet kalitemiz ve güçlü global markalarımız eşliğinde çalışmalarımıza ve sektörel yatırımlarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz. 


Firmamızın değişmeyen prensipleri; daimi kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

‘Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.’ prensibiyle çalışan KUZEY PET, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de prensiplerinden ödün vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

Gök gürültülü fırtına korkusu
Gök gürültülü fırtına çıktığında köpeğimizin paniklemeye başlaması gerçekten çok tuhaf bir durum. Köpekler genelde bir fırtınayı daha çıkmadan önce sezerler ve bu, onların titreyerek yatak altına saklanması, çılgınca havlaması, k-
İÇERİĞİN DEVAMI
Yavru köpek eğitimi, Ayrılık kaygısını önleme
Ailenin yeni üyesi, normal davranışsal eğitimin yanı sıra sizin yanınızda geçirdiği ilk birkaç ay boyunca yalnız kaldığı zamanlarda kendisini etkileyebilecek ayrılık kaygısını yenme konusunda yardım almalıdır. Tüm yavru köpekler -
İÇERİĞİN DEVAMI
Köpeği ev içi kulübeye nasıl alıştırabiliriz?
Bir önceki yazıda, bir ev içi kulübenin ne olduğunu, bunun ne için kullanılabileceğini ve ne zaman kullanılacağını anlatmıştık. Şimdi de köpeğinizi bunu kullanmaya nasıl alıştırabileceğinize bakalım. Açıkçası, yeti-
İÇERİĞİN DEVAMI
GÜNCEL İÇERİKLER
HOŞGELDİNİZ

E-mail :
Parola :