HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan şirketimiz; 2004 yılında Nestle Marmara Bölgesi Tek satıcılık antlaşması yaparak; Nestle Purina kedi köpek ürünlerinin Marmara bölgesinde satışına başladı. 2008 yılında Nestle Purina ürünleri, veteriner ilaç ve sarf malzeme ithalatını yaptığımız pet ürünleri satışı ile hızlı bir büyüme sağlayarak sektörde söz sahibi firma konumuna yükseldik. 2009 yılında odaklanma ve hizmet kalitemizi arttırma amacı ile veteriner ilaç grubu satışını bırakarak Nestle Purina ve ithalatını yaptığımız diğer ürünlerin satışına odaklanmayı tercih ettik. 2011 yılında müşteri odaklı hizmet kalitemiz, global markalarımız ve müşterilerimizin güvene dayalı iş birliği sayesinde hızlı ve güçlü büyümemize paralel olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızı hızlandırdık.

2012 yılında yurtdışı üretici, girişimci ve büyüme odaklı olan MAABAROT firması ile gelişim ve büyüme hızımızı arttırmayı amaçlayarak KUZEY PET ismi altında yeni bir yapılanmaya gittik.

KUZEY PET adı altında Nestle Purina markası yanına; Ferplast, Hartz, Ever Clean, Novipet gibi markaları ekleyerek ürün/hizmet yelpazemizi genişlettik.

Marmara bölgesinde devam ettiğimiz Nestle Purina tek satıcılık görevimize Antalya Bölgesi’ni dahil ederek iş hacmimizi genişlettik. 2012 yılından itibaren KUZEY PET kurumsal kimliği ile müşteri odaklı hizmet kalitemiz ve güçlü global markalarımız eşliğinde çalışmalarımıza ve sektörel yatırımlarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz. 2016 yılında KUZEY PET marka ailesine Viyo ve Nutrivet Sağlık Ürünleri’ni ekledik.

MARKALAR

2018 yılı itibariyle KUZEY PET marka ailesine Inaba Ciao ve Solano markaları da ekleniyor olacak.

Firmamızın değişmez prensipleri; daimi kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KUZEY PET, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


Gök gürültülü fırtına korkusu
Gök gürültülü fırtına çıktığında köpeğimizin paniklemeye başlaması gerçekten çok tuhaf bir durum. Köpekler genelde bir fırtınayı daha çıkmadan önce sezerler ve bu, onların titreyerek yatak altına saklanması, çılgınca havlaması, k-
İÇERİĞİN DEVAMI
Yavru köpek eğitimi, Ayrılık kaygısını önleme
Ailenin yeni üyesi, normal davranışsal eğitimin yanı sıra sizin yanınızda geçirdiği ilk birkaç ay boyunca yalnız kaldığı zamanlarda kendisini etkileyebilecek ayrılık kaygısını yenme konusunda yardım almalıdır. Tüm yavru köpekler -
İÇERİĞİN DEVAMI
Köpeği ev içi kulübeye nasıl alıştırabiliriz?
Bir önceki yazıda, bir ev içi kulübenin ne olduğunu, bunun ne için kullanılabileceğini ve ne zaman kullanılacağını anlatmıştık. Şimdi de köpeğinizi bunu kullanmaya nasıl alıştırabileceğinize bakalım. Açıkçası, yeti-
İÇERİĞİN DEVAMI
GÜNCEL İÇERİKLER
HOŞGELDİNİZ

E-mail :
Parola :