İNSAN KAYNAKLARI


Kuzey Pet kuruluşundan bu yana sektörde ortaya koymuş olduğu başarıların ve rekabet üstünlüğünün; iyi yetişmiş, alanında yetkin, sürekli gelişim ve öğrenme odaklı bireylerle elde edildiğinin bilincindedir.

Kurumumuzu geleceğe taşıyacak;

  • Açık iletişim kurabilen,
  • Karşılaşılan problemleri doğru çözebilen,
  • Karar alabilen,
  • İnisiyatif kullanabilen,
  • Harekete geçebilen,
  • Yaptıklarının sonuçlarını değerlendirebilen,
  • Takım olmanın bilincinde, işbirliği geliştiren,
  • Sorumluluk duygusu gelişmiş,
  • Kurumumuzu müşterilerine ve iş dünyasına karşı başarı ile temsil edebilen.

Ekip arkadaşlarımızı kurumumuza kazandırmak önceliğimizdir.ARAMIZA KATILIN


Satış Elemanı

Satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Office yazılımlarına hakim, tercihen ingilizce bilen, takım çalışmasına yatkın satış elemanı aranıyor. Ref; SE2017

CV GÖNDER    

Sevkiyat Personeli

En az B sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, asgari 5 yıl araç kullanım deneyimi olan, araç ve ürün sorumluluğu alabilecek, askerlikle ilişiği olmayan, sevkiyatların doğru ve zamanında gerçekleşmesini sağlayabilecek, araç bakımlarının düzenli olarak takibini yapabilecek sevkiyat personeli aranıyor. Ref; SP2017

CV GÖNDER    

GÜNCEL İÇERİKLER
KÖPEĞİNİZİN ÖLÇÜLERİNE UYGUN KÖPEK KULÜBESİ SEÇMEK2
KAS

KÖPEĞİNİZİN ÖLÇÜLERİNE UYGUN KÖPEK KULÜBESİ SEÇMEK

Köpeğiniz için bir kulübe almanın vakti geldi ancak onun ölçüleri için en uygun seçenek ne? Çeşitli boyutlar arasında kaybolmak ve hatayla çok küçük ya da çok büyük bir model sipariş etmek çok basit.

YAVRU KÖPEĞİNİZ ELLERİNİZİ NEDEN ISIRIYOR?16
EKI

YAVRU KÖPEĞİNİZ ELLERİNİZİ NEDEN ISIRIYOR?

Eğer bir yavru köpek yerine sizi parçalara ayıracak bir aslan yavrusu aldığınızı düşünmeye başladıysanız, bu endişenizi bir kenara bırakabilirsiniz. Yavru köpeklerin ellerimizi ısırmasının birkaç nedeni vardır.

YAVRU KÖPEĞİNİZLE İLK BİRKAÇ AY5
EKI

YAVRU KÖPEĞİNİZLE İLK BİRKAÇ AY

Bir yavru köpek edinmenin vakti geldi, özellikle de tatil döneminde! Hepimizin bildiği gibi yavru köpekler ele avuca sığmaz olur ve bu nedenle yavru köpeğinizin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek en iyi seçenektir.

HOŞGELDİNİZ

Kullanıcı adı :
Parola :


WELCOME

User name :
Password :