HAKKIMIZDA


2003 yılında kurulan şirketimiz; 2004 yılında Nestle Marmara Bölgesi Tek satıcılık antlaşması yaparak; Nestle kedi köpek ürünlerinin Marmara bölgesinde satışına başladık. 2008 yılında Nestle ürünleri, veteriner ilaç ve sarf malzeme ithalatını yaptığımız pet ürünleri satışı ile hızlı bir büyüme sağlayarak sektörde söz sahibi firma konumuna yükseldik. 2009 yılında odaklanma ve hizmet kalitemizi arttırma amacı ile veteriner ilaç grubu satışını bırakarak Nestle ve ithalatını yaptığımız ürünlerin satışına odaklanmayı tercih ettik. 2011 yılında müşteri odaklı hizmet kalitemiz, global markalarımız ve müşterilerimizin güvene dayalı işbirliği sayesinde hızlı ve güçlü büyümemize paralel olarak kurumsal kimlik çalışmalarımızı hızlandırdık.

2012 yılında yurtdışı üretici, girişimci ve büyüme odaklı olan MAABAROT firması ile gelişim ve büyüme hızımızı arttırmayı amaçlayarak KUZEY PET ismi altında yeni bir yapılanmaya gittik.

KUZEY PET ismi adı altında Nestle Purina markası yanına; Ferplast, Hartz, Ever Clean, Novipet gibi markaları ekleyerek ürünlerimizin kalitesini Global markalar ile güçlendirdik.

Marmara bölgesinde devam ettiğimiz Nestle Purina tek satıcılık görevimize Antalya Bölgesi’ni dahil ederek iş hacmimizi genişlettik. 2012 yılından itibaren KUZEY PET kurumsal kimliği ile müşteri odaklı hizmet kalitemiz ve güçlü global markalarımız eşliğinde çalışmalarımıza ve sektörel yatırımlarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz. 2016 yılında KUZEY PET marka ailesine VIYO ve Nutrivet Sağlık Ürünleri’ni ekledik.MARKALAR

2018 yılı itibariyle KUZEY PET marka ailesine INABA CIAO ürünleri de ekleniyor olacak.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KUZEY PET, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.GÜNCEL İÇERİKLER
KÖPEĞİNİZİN ÖLÇÜLERİNE UYGUN KÖPEK KULÜBESİ SEÇMEK2
KAS

KÖPEĞİNİZİN ÖLÇÜLERİNE UYGUN KÖPEK KULÜBESİ SEÇMEK

Köpeğiniz için bir kulübe almanın vakti geldi ancak onun ölçüleri için en uygun seçenek ne? Çeşitli boyutlar arasında kaybolmak ve hatayla çok küçük ya da çok büyük bir model sipariş etmek çok basit.

YAVRU KÖPEĞİNİZ ELLERİNİZİ NEDEN ISIRIYOR?16
EKI

YAVRU KÖPEĞİNİZ ELLERİNİZİ NEDEN ISIRIYOR?

Eğer bir yavru köpek yerine sizi parçalara ayıracak bir aslan yavrusu aldığınızı düşünmeye başladıysanız, bu endişenizi bir kenara bırakabilirsiniz. Yavru köpeklerin ellerimizi ısırmasının birkaç nedeni vardır.

YAVRU KÖPEĞİNİZLE İLK BİRKAÇ AY5
EKI

YAVRU KÖPEĞİNİZLE İLK BİRKAÇ AY

Bir yavru köpek edinmenin vakti geldi, özellikle de tatil döneminde! Hepimizin bildiği gibi yavru köpekler ele avuca sığmaz olur ve bu nedenle yavru köpeğinizin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek en iyi seçenektir.

HOŞGELDİNİZ

Kullanıcı adı :
Parola :


WELCOME

User name :
Password :