KÖPEĞİNİZİN ÖLÇÜLERİNE UYGUN KÖPEK KULÜBESİ SEÇMEK

Köpeğiniz için bir kulübe almanın vakti geldi ancak onun ölçüleri için en uygun seçenek ne? Çeşitli boyutlar arasında kaybolmak ve hatayla çok küçük ya da çok büyük bir model sipariş etmek çok basit.

DEVAMI    içeriği paylaş:

YAVRU KÖPEĞİNİZ ELLERİNİZİ NEDEN ISIRIYOR?

Eğer bir yavru köpek yerine sizi parçalara ayıracak bir aslan yavrusu aldığınızı düşünmeye başladıysanız, bu endişenizi bir kenara bırakabilirsiniz. Yavru köpeklerin ellerimizi ısırmasının birkaç nedeni vardır.

DEVAMI    içeriği paylaş:

YAVRU KÖPEĞİNİZLE İLK BİRKAÇ AY

Bir yavru köpek edinmenin vakti geldi, özellikle de tatil döneminde! Hepimizin bildiği gibi yavru köpekler ele avuca sığmaz olur ve bu nedenle yavru köpeğinizin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek en iyi seçenektir.

DEVAMI    içeriği paylaş:

KEDİNİZLE UYUMAK İYİ Mİ YOKSA KÖTÜ MÜ?

Bazı insanlar yataklarını evcil hayvanlarıyla paylaşmayı severken, bazılarıysa bunun sağlıklı olmadığını düşünür. Artık bilim, evcil hayvanla uyumanın sağlığınız için iyi olduğunu kanıtladı.

DEVAMI    içeriği paylaş:

KÖPEĞİ EV İÇİ KULÜBEYE NASIL ALIŞTIRABİLİRİZ?

Bir önceki yazıda, bir ev içi kulübenin ne olduğunu, bunun ne için kullanılabileceğini ve ne zaman kullanılacağını anlatmıştık. Şimdi de köpeğinizi bunu kullanmaya nasıl alıştırabileceğinize bakalım.

DEVAMI    içeriği paylaş:

GÖK GÜRÜLTÜLÜ FIRTINA KORKUSU!

Gök gürültülü fırtına çıktığında köpeğimizin paniklemeye başlaması gerçekten çok tuhaf bir durum. Köpekler genelde bir fırtınayı daha çıkmadan önce sezerler ve bu, onların titreyerek yatak altına saklanması, çılgınca havlaması, kaçmaya çalışması ya da hatta evin içine işemesi için yeterlidir.

DEVAMI    içeriği paylaş:

YAVRU KÖPEK EĞİTİMİ, AYRILIK KAYGISINI ÖNLEME

Ailenin yeni üyesi, normal davranışsal eğitimin yanı sıra sizin yanınızda geçirdiği ilk birkaç ay boyunca yalnız kaldığı zamanlarda kendisini etkileyebilecek ayrılık kaygısını yenme konusunda yardım almalıdır.

DEVAMI    içeriği paylaş:

KEDİNİZİN HER YERE ÇİŞ YAPMASINI ÖNLEMEK İÇİN NE YAPILMALI?

Kedi severler, kedigillerin gerçekten çılgın yaratıklar olduğunu ve temizliğin varoluşlarının ayrılmaz bir parçası olduğunu bilirler. Ancak bazen bir şeyler yanlış gidebilir ve evin çeşitli yerlerine çiş yapabilirler.

DEVAMI    içeriği paylaş:

|<< < 1 2 > >>| 
HOŞGELDİNİZ

Kullanıcı adı :
Parola :


WELCOME

User name :
Password :